Počasie Smirnova, Sverdlovsk dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Smirnova, Sverdlovsk na 10 dní.
Streda 29. apríl
16 / 2°C
| 1.3 mm | 10 km/h |
| 9 °C | 7 °C | 05:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 11:00 | |
| 16 °C | 13 °C | 17:00 | |
| 8 °C | 6 °C | 23:00 |
východ slnka 05:06
západ slnka 20:32
PO HODINÁCH
západ slnka 20:32
|
|
Predpoveď počasia Smirnova, Sverdlovsk, Rusko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
1,3 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 57 % | 1 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 0% | |
| 11:00
08:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severozápadný |
1020 hPa | 71 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 8% | |
| 17:00
14:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 32 % | 0 °C | 69 % | 0% | 0% | 69% | 0% | |
| 23:00
20:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1023 hPa | 69 % | 2 °C | 15 % | 0% | 0% | 15% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
02:00
| jasno | 2 °C 0 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1025 hPa | 85 % | 0 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 11:00
08:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1025 hPa | 35 % | 0 °C | 60 % | 0% | 0% | 60% | 0% | |
| 17:00
14:00
| polojasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h východojuhovýchodný |
1024 hPa | 31 % | 0 °C | 34 % | 0% | 0% | 34% | 0% | |
| 23:00
20:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1024 hPa | 61 % | 0 °C | 98 % | 0% | 0% | 3% | 98% | |
Smirnova, Sverdlovsk, Rusko - informácie
Štát: RuskoGPS súradnice: 57,4667; 62,1667
Časová zóna: Asia / Yekaterinburg
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Smirnova, Sverdlovsk, Rusko. Predpoveď počasia Smirnova, Sverdlovsk.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Smirnova, Sverdlovsk dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Smirnova, Sverdlovsk
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:06 | 20:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:48 | 15:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:19 | 21:20 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:15 | 22:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:13 | 00:23 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:43 | 29.04.2026 04:13 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |