Počasie Snipe Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Snipe Lake na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
18 / 5°C
| 0.1 mm | 9 km/h |
| 6 °C | 5 °C | 00:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 06:00 | |
| 17 °C | 15 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 18:00 |
východ slnka 05:16
západ slnka 21:08
PO HODINÁCH
západ slnka 21:08
Interaktívna mapa počasia Saskatchewan, Kanada
GPS: 51,1667; -108,8841
nadmorská výška: 681 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Snipe Lake, Saskatchewan, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1014 hPa | 83 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 85 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 17 °C 15 °C |
0,1 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1013 hPa | 42 % | 4 °C | 38 % | 0% | 8% | 25% | 12% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 39 % | 3 °C | 99 % | 0% | 0% | 19% | 99% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 70 % | 5 °C | 86 % | 0% | 0% | 9% | 85% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
4,2 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 75 % | 5 °C | 100 % | 0% | 7% | 99% | 100% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
8,5 mm | 3.3 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 86 % | 8 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 99% | |
| 18:00
02:00
| silný dážď | 11 °C 11 °C |
10,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1008 hPa | 90 % | 9 °C | 100 % | 0% | 99% | 100% | 97% | |
Snipe Lake, Saskatchewan, Kanada - informácie
Štát: Saskatchewan, KanadaGPS súradnice: 51,1667; -108,8841
Časová zóna: America / Regina
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Snipe Lake, Saskatchewan, Kanada. Predpoveď počasia Snipe Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Snipe Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Snipe Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:16 | 21:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:12 | 15:52 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:33 | 21:52 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:35 | 22:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 01:55 | 00:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:12 | 22.05.2026 02:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |