Počasie Abraq Haima dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Abraq Haima na 10 dní.
Piatok 1. máj
33 / 20°C
| 0.0 mm | 4 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 33 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 05:40
západ slnka 18:33
PO HODINÁCH
západ slnka 18:33
|
|
Predpoveď počasia Abraq Haima, Saudská Arábia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 77 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1014 hPa | 47 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 33 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1009 hPa | 16 % | 4 °C | 30 % | 0% | 0% | 27% | 5% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 28 °C 27 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1011 hPa | 30 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 60 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 41 % | 12 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
Abraq Haima, Saudská Arábia - informácie
Štát: Saudská ArábiaGPS súradnice: 20,1500; 42,6167
Časová zóna: Asia / Riyadh
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Abraq Haima, Saudská Arábia. Predpoveď počasia Abraq Haima.
Abraq Haima - počasie v okolí - väčšie mestá
Abraq Haima - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Abraq Haima dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Abraq Haima
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:40 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:06 | 12:53 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:16 | 18:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:50 | 19:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:22 | 19:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:34 | 01.05.2026 05:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |