Počasie Abraq Haima týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Abraq Haima na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
33 / 20°C
| 1.0 mm | 11 km/h |
| 21 °C | 23 °C | 03:00 | |
| 26 °C | 27 °C | 09:00 | |
| 32 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 21:00 |
východ slnka 05:41
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Abraq Haima, Saudská Arábia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 65 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 46 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
32 °C 32 °C |
0,9 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1007 hPa | 29 % | 12 °C | 28 % | 0% | 0% | 7% | 25% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 42 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 65 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 48 % | 14 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
30 °C 31 °C |
0,6 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1010 hPa | 38 % | 14 °C | 27 % | 0% | 0% | 2% | 25% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1012 hPa | 51 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Abraq Haima, Saudská Arábia - informácie
Štát: Saudská ArábiaGPS súradnice: 20,1500; 42,6167
Časová zóna: Asia / Riyadh
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Abraq Haima, Saudská Arábia. Predpoveď počasia Abraq Haima.
Abraq Haima - počasie v okolí - väčšie mestá
Abraq Haima - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Abraq Haima dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Abraq Haima
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:41 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:06 | 12:51 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:17 | 18:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:51 | 19:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:24 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 15:51 | 29.04.2026 03:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |