Počasie Ar Riyān dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ar Riyān na 10 dní.
Piatok 1. máj
35 / 24°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 24 °C | 24 °C | 03:00 | |
| 27 °C | 26 °C | 09:00 | |
| 35 °C | 33 °C | 15:00 | |
| 32 °C | 30 °C | 21:00 |
východ slnka 05:17
západ slnka 18:22
PO HODINÁCH
západ slnka 18:22
|
|
Predpoveď počasia Ar Riyān, Saudská Arábia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 36 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1013 hPa | 23 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 13 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 32 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1009 hPa | 16 % | 3 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 28 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 10 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 12 % | 2 °C | 50 % | 0% | 0% | 50% | 0% | |
Ar Riyān, Saudská Arábia - informácie
Štát: Saudská ArábiaGPS súradnice: 24,7118; 46,7796
Časová zóna: Asia / Riyadh
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ar Riyān, Saudská Arábia. Predpoveď počasia Ar Riyān.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ar Riyān dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ar Riyān
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:17 | 18:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 13:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:53 | 18:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:25 | 19:14 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:56 | 19:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:22 | 01.05.2026 04:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |