Počasie Ar Riyān dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ar Riyān na 10 dní.
Sobota 2. máj
39 / 26°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 26 °C | 24 °C | 03:00 | |
| 30 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 39 °C | 37 °C | 15:00 | |
| 35 °C | 33 °C | 21:00 |
východ slnka 05:16
západ slnka 18:23
PO HODINÁCH
západ slnka 18:23
|
|
Predpoveď počasia Ar Riyān, Saudská Arábia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 28 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 30 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 22 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 10 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 35 °C 33 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 12 % | 2 °C | 50 % | 0% | 0% | 50% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 28 °C 25 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1008 hPa | 12 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 33 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 9 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| jasno | 40 °C 37 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1006 hPa | 5 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 35 °C 32 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 8 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ar Riyān, Saudská Arábia - informácie
Štát: Saudská ArábiaGPS súradnice: 24,7118; 46,7796
Časová zóna: Asia / Riyadh
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ar Riyān, Saudská Arábia. Predpoveď počasia Ar Riyān.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ar Riyān dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ar Riyān
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:16 | 18:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 11:49 | 13:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:52 | 18:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 19:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:55 | 19:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:17 | 02.05.2026 05:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |