Počasie Goudoumé dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Goudoumé na 10 dní.
Nedeľa 31. máj
34 / 25°C
| 0.1 mm | 8 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 32 °C | 35 °C | 18:00 |
východ slnka 06:38
západ slnka 19:27
PO HODINÁCH
západ slnka 19:27
|
|
Predpoveď počasia Goudoumé, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 86 % | 23 °C | 80 % | 0% | 0% | 21% | 75% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 96 % | 0% | 0% | 11% | 96% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 34 °C 38 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 50 % | 21 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 32 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1009 hPa | 54 % | 21 °C | 12 % | 0% | 4% | 10% | 0% | |
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 82 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 98% | 85% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 83 % | 23 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 99% | |
| 12:00
14:00
| zamračené | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západný |
1013 hPa | 61 % | 22 °C | 93 % | 0% | 28% | 32% | 87% | |
| 18:00
20:00
| polojasno | 31 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1010 hPa | 61 % | 22 °C | 25 % | 0% | 4% | 13% | 10% | |
Goudoumé, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,4825; -16,3392
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Goudoumé, Senegal. Predpoveď počasia Goudoumé.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Goudoumé dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Goudoumé
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
31. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 19:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 12:48 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:15 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 20:17 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 20:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.05.2026 18:56 | 31.05.2026 06:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |