Počasie Goudoumé dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Goudoumé na 10 dní.
Utorok 2. jún
34 / 26°C
| 0.0 mm | 10 km/h |
| 26 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 12:00 | |
| 31 °C | 34 °C | 18:00 |
východ slnka 06:38
západ slnka 19:28
PO HODINÁCH
západ slnka 19:28
|
|
Predpoveď počasia Goudoumé, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1014 hPa | 86 % | 23 °C | 80 % | 0% | 0% | 1% | 80% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1012 hPa | 87 % | 23 °C | 96 % | 0% | 0% | 93% | 90% | |
| 12:00
14:00
| polojasno | 34 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1013 hPa | 49 % | 21 °C | 19 % | 0% | 0% | 0% | 19% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 31 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1011 hPa | 50 % | 19 °C | 88 % | 0% | 0% | 0% | 88% | |
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západný |
1014 hPa | 91 % | 23 °C | 7 % | 0% | 3% | 2% | 1% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 95 % | 23 °C | 63 % | 0% | 32% | 0% | 45% | |
| 12:00
14:00
| oblačno | 34 °C 37 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1013 hPa | 43 % | 19 °C | 46 % | 0% | 0% | 0% | 46% | |
| 18:00
20:00
| oblačno | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 49 % | 20 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 71% | |
Goudoumé, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,4825; -16,3392
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Goudoumé, Senegal. Predpoveď počasia Goudoumé.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Goudoumé dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Goudoumé
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:38 | 19:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:03 | 12:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:15 | 19:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 20:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 20:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.06.2026 20:40 | 02.06.2026 08:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |