Počasie Séno Palél týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Séno Palél na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
38 / 24°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 25 °C | 24 °C | 05:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 06:00 | |
| 35 °C | 35 °C | 12:00 | |
| 38 °C | 36 °C | 18:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Séno Palél, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severozápadný |
1009 hPa | 20 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
03:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1009 hPa | 22 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
04:00
| jasno | 28 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1009 hPa | 23 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 03:00
05:00
| jasno | 27 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severozápadný |
1008 hPa | 25 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 04:00
06:00
| jasno | 26 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severozápadný |
1008 hPa | 27 % | 5 °C | 2 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 05:00
07:00
| jasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severozápadný |
1008 hPa | 33 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severozápadný |
1008 hPa | 41 % | 10 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1009 hPa | 20 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 38 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severozápadný |
1006 hPa | 12 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 30 °C 28 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severozápadný |
1009 hPa | 21 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 41 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 20 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 39 °C 37 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1007 hPa | 11 % | 3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Séno Palél, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 15,3867; -13,1556
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Séno Palél, Senegal. Predpoveď počasia Séno Palél.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Séno Palél dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Séno Palél
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 12:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 19:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 19:58 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 20:25 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:41 | 29.04.2026 04:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |