Počasie Séno Palél týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Séno Palél na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
44 / 30°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 35 °C | 36 °C | 00:00 | |
| 30 °C | 31 °C | 06:00 | |
| 42 °C | 42 °C | 12:00 | |
| 44 °C | 43 °C | 18:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 19:10
PO HODINÁCH
západ slnka 19:10
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Séno Palél, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| polojasno | 35 °C 36 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 29 % | 14 °C | 18 % | 0% | 0% | 13% | 10% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 30 °C 31 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1008 hPa | 37 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 42 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1008 hPa | 14 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 44 °C 43 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1003 hPa | 11 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| oblačno | 35 °C 34 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1006 hPa | 19 % | 8 °C | 41 % | 0% | 0% | 41% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 31 °C 29 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1005 hPa | 18 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 43 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severovýchodný |
1005 hPa | 10 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 43 °C 41 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 11 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Séno Palél, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 15,3867; -13,1556
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Séno Palél, Senegal. Predpoveď počasia Séno Palél.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Séno Palél dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Séno Palél
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 19:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:49 | 12:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 19:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:59 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:13 | 20:26 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 19:10 | 02.05.2026 06:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |