Počasie Sillakounda Diakha dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sillakounda Diakha na 10 dní.
Streda 29. apríl
40 / 27°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 31 °C | 31 °C | 00:00 | |
| 27 °C | 28 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 36 °C | 12:00 | |
| 40 °C | 38 °C | 18:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 19:02
PO HODINÁCH
západ slnka 19:02
|
|
Predpoveď počasia Sillakounda Diakha, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 31 °C 31 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1009 hPa | 34 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| jasno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1009 hPa | 47 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 36 °C 36 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 21 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 40 °C 38 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severný |
1004 hPa | 12 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| jasno | 31 °C 30 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 28 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
08:00
| zamračené | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1011 hPa | 41 % | 12 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 12:00
14:00
| oblačno | 36 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h severozápadný |
1011 hPa | 20 % | 10 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 18:00
20:00
| jasno | 40 °C 39 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1006 hPa | 12 % | 4 °C | 2 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
Sillakounda Diakha, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,6441; -12,1235
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sillakounda Diakha, Senegal. Predpoveď počasia Sillakounda Diakha.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sillakounda Diakha dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sillakounda Diakha
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 19:02 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 12:34 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 19:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 19:50 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:36 | 29.04.2026 04:47 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |