Počasie Sillakounda Diakha dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Sillakounda Diakha na 10 dní.
Nedeľa 3. máj
39 / 29°C
| 0.0 mm | 24 km/h |
| 35 °C | 36 °C | 00:00 | |
| 29 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 38 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 39 °C | 40 °C | 18:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 19:03
PO HODINÁCH
západ slnka 19:03
|
|
Predpoveď počasia Sillakounda Diakha, Senegal rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| polojasno | 35 °C 35 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 29 % | 14 °C | 19 % | 0% | 0% | 19% | 0% | |
| 06:00
08:00
| polojasno | 29 °C 29 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h západný |
1008 hPa | 43 % | 15 °C | 33 % | 0% | 0% | 33% | 0% | |
| 12:00
14:00
| jasno | 38 °C 39 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 30 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| polojasno | 39 °C 40 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 27 % | 16 °C | 30 % | 0% | 0% | 8% | 24% | |
pondelok 04.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zamračené | 33 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1008 hPa | 41 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 96% | |
| 06:00
08:00
| oblačno | 29 °C 31 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1008 hPa | 55 % | 19 °C | 79 % | 0% | 0% | 46% | 61% | |
| 12:00
14:00
| dažďové prehánky | 38 °C 41 °C |
1,1 mm | 3.0 m/s11 km/h západný |
1008 hPa | 33 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| zamračené | 32 °C 35 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 53 % | 21 °C | 99 % | 0% | 0% | 10% | 99% | |
Sillakounda Diakha, Senegal - informácie
Štát: SenegalGPS súradnice: 12,6441; -12,1235
Časová zóna: Africa / Dakar
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -2 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Sillakounda Diakha, Senegal. Predpoveď počasia Sillakounda Diakha.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Sillakounda Diakha dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Sillakounda Diakha
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 19:03 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:45 | 12:36 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 19:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:51 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:13 | 20:17 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 02.05.2026 19:52 | 03.05.2026 07:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |