Počasie Anderson Mountain dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Anderson Mountain na 10 dní.
Piatok 1. máj
18 / 10°C
| 0.0 mm | 15 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 14:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 20:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 20:11
PO HODINÁCH
západ slnka 20:11
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,5846; -81,0709
nadmorská výška: 404 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Anderson Mountain, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 53 % | 2 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 5% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 56 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 32 % | 1 °C | 64 % | 0% | 0% | 64% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 39 % | 1 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 60 % | 4 °C | 100 % | 0% | 18% | 96% | 92% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 73 % | 6 °C | 78 % | 0% | 74% | 2% | 17% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severozápadný |
1017 hPa | 29 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 40 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Anderson Mountain, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,5846; -81,0709
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Anderson Mountain, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Anderson Mountain.
Anderson Mountain - počasie v okolí - väčšie mestá
Anderson Mountain - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Anderson Mountain dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Anderson Mountain
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:11 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 13:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 20:39 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:32 | 21:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 21:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:31 | 01.05.2026 06:07 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |