Počasie Auto Storage Dam Number One dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Auto Storage Dam Number One na 10 dní.
Piatok 1. máj
24 / 11°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 02:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 08:00 | |
| 22 °C | 20 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 20:00 |
východ slnka 06:31
západ slnka 20:10
PO HODINÁCH
západ slnka 20:10
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,5718; -80,8848
nadmorská výška: 237 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Auto Storage Dam Number One, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 4 °C | 83 % | 0% | 0% | 28% | 75% | |
| 08:00
14:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severný |
1017 hPa | 72 % | 7 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 16% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 31 % | 3 °C | 94 % | 0% | 0% | 7% | 93% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 50 % | 7 °C | 37 % | 0% | 0% | 30% | 9% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 10 °C |
0,6 mm | 4.7 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 47 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 91% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 60 % | 3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 35 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 36% | 100% | |
| 20:00
02:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1014 hPa | 50 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 93% | 100% | |
Auto Storage Dam Number One, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,5718; -80,8848
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Auto Storage Dam Number One, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Auto Storage Dam Number One.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Auto Storage Dam Number One dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Auto Storage Dam Number One
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 20:10 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 20:38 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:31 | 21:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 21:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:30 | 01.05.2026 06:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |