Počasie Auto Storage Dam Number One dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Auto Storage Dam Number One na 10 dní.
Nedeľa 26. apríl
23 / 10°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 22 °C | 21 °C | 16:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 18:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 20:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 22:00 |
východ slnka 06:36
západ slnka 20:06
PO HODINÁCH
západ slnka 20:06
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,5718; -80,8848
nadmorská výška: 237 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Auto Storage Dam Number One, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1010 hPa | 92 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 64% | 100% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 94 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 11% | 100% | |
| 02:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1010 hPa | 93 % | 14 °C | 93 % | 0% | 4% | 22% | 90% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1010 hPa | 95 % | 14 °C | 7 % | 0% | 4% | 6% | 0% | |
| 04:00
10:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1010 hPa | 97 % | 14 °C | 14 % | 0% | 6% | 10% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severozápadný |
1010 hPa | 98 % | 13 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1010 hPa | 97 % | 13 °C | 12 % | 0% | 0% | 12% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 97 % | 13 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 96 % | 15 °C | 9 % | 3% | 9% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 92 % | 15 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 78 % | 14 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 69 % | 14 °C | 41 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 13 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 54 % | 12 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 50 % | 11 °C | 40 % | 0% | 40% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 12 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 16:00
22:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 11 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 17:00
23:00
| polojasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 11 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 50 % | 10 °C | 7 % | 0% | 5% | 0% | 2% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 52 % | 9 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 9 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 58 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 63 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 70 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 74 % | 8 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 76 % | 8 °C | 13 % | 0% | 13% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 78 % | 8 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 80 % | 7 °C | 10 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| polojasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 82 % | 7 °C | 18 % | 0% | 13% | 0% | 5% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 84 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 84 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 77 % | 7 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 69 % | 7 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 60 % | 6 °C | 68 % | 0% | 68% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 56 % | 7 °C | 89 % | 0% | 89% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1023 hPa | 52 % | 7 °C | 62 % | 0% | 62% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 50 % | 8 °C | 30 % | 0% | 25% | 0% | 7% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 48 % | 8 °C | 39 % | 0% | 4% | 0% | 35% | |
| 15:00
21:00
| polojasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 45 % | 8 °C | 32 % | 0% | 0% | 0% | 32% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1020 hPa | 42 % | 7 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1020 hPa | 39 % | 7 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 21 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1020 hPa | 37 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východný |
1020 hPa | 40 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1020 hPa | 47 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1021 hPa | 51 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1021 hPa | 55 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 58 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Auto Storage Dam Number One, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,5718; -80,8848
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Auto Storage Dam Number One, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Auto Storage Dam Number One.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Auto Storage Dam Number One dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Auto Storage Dam Number One
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 20:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 13:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 20:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 21:39 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:24 | 26.04.2026 03:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |