Počasie Shelby týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Shelby na tento a budúci týždeň.
Streda 20. máj
34 / 21°C
| 0.3 mm | 15 km/h |
| 22 °C | 23 °C | 02:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 08:00 | |
| 33 °C | 34 °C | 14:00 | |
| 29 °C | 30 °C | 20:00 |
východ slnka 06:18
západ slnka 20:27
PO HODINÁCH
západ slnka 20:27
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,2924; -81,5357
nadmorská výška: 266 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Shelby, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
1020 hPa | 61 % | 14 °C | 18 % | 0% | 0% | 0% | 18% | |
| 08:00
14:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 73 % | 17 °C | 76 % | 0% | 0% | 0% | 76% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 33 °C 33 °C |
0,1 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 30 % | 13 °C | 64 % | 0% | 0% | 19% | 55% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 29 °C 30 °C |
0,2 mm | 4.0 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1015 hPa | 42 % | 15 °C | 49 % | 0% | 0% | 35% | 21% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
2,7 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 17 °C | 79 % | 0% | 0% | 61% | 60% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 18% | |
| 14:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 32 °C |
13,4 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 47 % | 17 °C | 63 % | 0% | 0% | 5% | 60% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
8,1 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 53% | 99% | |
Shelby, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,2924; -81,5357
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 20 189
Nadmorská výška: 266 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shelby, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Shelby.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shelby dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shelby
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:18 | 20:27 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 14:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:37 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 09:55 | 21.05.2026 00:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |