Počasie Shelby dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Shelby na 10 dní.
Piatok 22. máj
19 / 16°C
| 2.8 mm | 16 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 02:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 08:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 14:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 20:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 20:29
PO HODINÁCH
západ slnka 20:29
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,2924; -81,5357
nadmorská výška: 266 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Shelby, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,6 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 71% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,6 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 94 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 29% | 71% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 53% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
1,6 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 22% | 75% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,4 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 94 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 50% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,4 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 95 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 39% | 48% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 83 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 78% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
1,3 mm | 2.0 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 88 % | 19 °C | 100 % | 0% | 97% | 21% | 92% | |
Shelby, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,2924; -81,5357
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 20 189
Nadmorská výška: 266 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shelby, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Shelby.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shelby dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shelby
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 20:29 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 14:12 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 20:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:13 | 21:32 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:35 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:18 | 23.05.2026 02:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |