Počasie Shelby dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Shelby na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
32 / 14°C
| 24.3 mm | 11 km/h |
| 24 °C | 27 °C | 02:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 08:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 14:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 20:00 |
východ slnka 06:17
západ slnka 20:28
PO HODINÁCH
západ slnka 20:28
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,2924; -81,5357
nadmorská výška: 266 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Shelby, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dažďové prehánky | 24 °C 26 °C |
2,7 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 17 °C | 79 % | 0% | 0% | 61% | 60% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 22 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 18% | |
| 14:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
30 °C 32 °C |
13,4 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 47 % | 17 °C | 63 % | 0% | 0% | 5% | 60% | |
| 20:00
02:00
| silný dážď | 21 °C 24 °C |
8,1 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 53% | 99% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,6 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 71% | |
| 08:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,6 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 94 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 29% | 71% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 18% | 53% | |
| 20:00
02:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
1,6 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 83 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 22% | 75% | |
Shelby, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,2924; -81,5357
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 20 189
Nadmorská výška: 266 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shelby, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Shelby.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shelby dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shelby
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:17 | 20:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:22 | 14:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 20:57 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:14 | 21:31 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:36 | 22:09 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:08 | 22.05.2026 01:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |