Počasie Shelby dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Shelby na 10 dní.
Nedeľa 24. máj
28 / 20°C
| 3.9 mm | 9 km/h |
| 19 °C | 21 °C | 02:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 31 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 20:00 |
východ slnka 06:15
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,2924; -81,5357
nadmorská výška: 266 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Shelby, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
2,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 99 % | 18 °C | 100 % | 0% | 98% | 1% | 84% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,4 mm | 1.5 m/s5 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 97 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 33% | 84% | |
| 14:00
20:00
| slabý dážď | 26 °C 30 °C |
0,6 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 75 % | 21 °C | 100 % | 0% | 93% | 63% | 93% | |
| 20:00
02:00
| slabý dážď | 24 °C 27 °C |
0,6 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1019 hPa | 78 % | 20 °C | 97 % | 0% | 10% | 34% | 96% | |
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1020 hPa | 98 % | 19 °C | 81 % | 0% | 0% | 1% | 81% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 94 % | 20 °C | 100 % | 0% | 21% | 87% | 99% | |
| 14:00
20:00
| dážď | 29 °C 34 °C |
1,5 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 69 % | 22 °C | 94 % | 0% | 25% | 17% | 91% | |
| 20:00
02:00
| oblačno | 25 °C 30 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1019 hPa | 90 % | 22 °C | 80 % | 0% | 0% | 3% | 79% | |
Shelby, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,2924; -81,5357
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Počet obyvateľov: 20 189
Nadmorská výška: 266 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Shelby, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Shelby.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Shelby dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Shelby
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
24. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:15 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:23 | 14:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:11 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:33 | 22:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 23.05.2026 13:24 | 24.05.2026 02:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |