Počasie Vance Pond Dam Number One dnes
| 22 °C | 22 °C | 16:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 18:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 20:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 22:00 |
východ slnka 06:37
západ slnka 20:05
PO HODINÁCH
západ slnka 20:05
Predpoveď počasia Vance Pond Dam Number One 26. apríl 2026
Popoludní oblačno, večer jasno. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm. V noci najnižšia teplota 15 °C.Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,3651; -80,8398
nadmorská výška: 238 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vance Pond Dam Number One, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 09:00
15:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1012 hPa | 81 % | 15 °C | 50 % | 0% | 32% | 28% | 0% | |
| 10:00
16:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 21 °C |
0,2 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 14 °C | 34 % | 0% | 31% | 8% | 0% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 14 °C | 92 % | 0% | 90% | 26% | 0% | |
| 12:00
18:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 13 °C | 50 % | 0% | 45% | 12% | 0% | |
| 13:00
19:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 22 °C |
0,2 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 55 % | 13 °C | 51 % | 0% | 51% | 2% | 0% | |
| 14:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 55 % | 13 °C | 58 % | 0% | 56% | 7% | 0% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 12 °C | 94 % | 0% | 94% | 1% | 0% | |
| 16:00
22:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 12 °C | 81 % | 0% | 81% | 0% | 0% | |
| 17:00
23:00
| oblačno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 11 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 2% | |
| 18:00
00:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 52 % | 10 °C | 21 % | 0% | 18% | 0% | 3% | |
| 19:00
01:00
| jasno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 10 °C | 4 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 17 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 68 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1019 hPa | 70 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 71 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 73 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
09:00
| jasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 76 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
10:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 77 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
11:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 79 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
12:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 82 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
13:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1023 hPa | 83 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
14:00
| jasno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 75 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
15:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1024 hPa | 64 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
16:00
| jasno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 56 % | 5 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 11:00
17:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 47 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
18:00
| jasno | 19 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1023 hPa | 42 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
19:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1022 hPa | 39 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
20:00
| jasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 35 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
21:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1020 hPa | 32 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 16:00
22:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1020 hPa | 30 % | 5 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 5% | |
| 17:00
23:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1020 hPa | 30 % | 4 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 12% | |
| 18:00
00:00
| jasno | 23 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1020 hPa | 30 % | 4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
01:00
| polojasno | 22 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 31 % | 4 °C | 15 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 20 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 37 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
03:00
| jasno | 18 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 43 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
04:00
| jasno | 17 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 47 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
05:00
| jasno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 50 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Vance Pond Dam Number One, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,3651; -80,8398
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 238 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vance Pond Dam Number One, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Vance Pond Dam Number One.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vance Pond Dam Number One dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Vance Pond Dam Number One
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Vance Pond Dam Number One
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 20:05 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 13:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 20:33 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:04 | 21:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:24 | 26.04.2026 03:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |