Počasie Vance Pond Dam Number One pozajtra
| 14 °C | 13 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 20:07
PO HODINÁCH
západ slnka 20:07
Predpoveď počasia Vance Pond Dam Number One 28. apríl 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie zamračené, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 25 °C. V noci zamračené. Najnižšia teplota 11 °C.Interaktívna mapa počasia Severná Karolína, USA
GPS: 35,3651; -80,8398
nadmorská výška: 238 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vance Pond Dam Number One, Severná Karolína, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 61 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
07:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 67 % | 8 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 02:00
08:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 71 % | 8 °C | 29 % | 0% | 0% | 0% | 29% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 77 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 84 % | 9 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 18% | 0% | 100% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 94 % | 10 °C | 95 % | 0% | 16% | 0% | 94% | |
| 08:00
14:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1023 hPa | 84 % | 9 °C | 100 % | 0% | 28% | 28% | 100% | |
| 09:00
15:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1023 hPa | 74 % | 9 °C | 100 % | 0% | 6% | 42% | 99% | |
| 10:00
16:00
| zamračené | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h južný |
1021 hPa | 66 % | 9 °C | 98 % | 0% | 14% | 14% | 98% | |
| 11:00
17:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1021 hPa | 52 % | 9 °C | 100 % | 0% | 82% | 10% | 100% | |
| 12:00
18:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 49 % | 9 °C | 100 % | 0% | 83% | 21% | 100% | |
| 13:00
19:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 43 % | 9 °C | 100 % | 0% | 28% | 5% | 100% | |
| 14:00
20:00
| zamračené | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 44 % | 10 °C | 97 % | 0% | 53% | 2% | 96% | |
| 15:00
21:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 42 % | 10 °C | 96 % | 0% | 72% | 0% | 85% | |
| 16:00
22:00
| zamračené | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 42 % | 10 °C | 98 % | 0% | 90% | 8% | 85% | |
| 17:00
23:00
| zamračené | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 43 % | 11 °C | 98 % | 0% | 98% | 23% | 41% | |
| 18:00
00:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 45 % | 11 °C | 55 % | 0% | 51% | 16% | 4% | |
| 19:00
01:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 48 % | 11 °C | 87 % | 0% | 4% | 0% | 86% | |
| 20:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1015 hPa | 55 % | 12 °C | 1 % | 0% | 0% | 1% | 0% | |
| 21:00
03:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1015 hPa | 61 % | 12 °C | 28 % | 0% | 0% | 1% | 27% | |
| 22:00
04:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 65 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 3% | 98% | |
| 23:00
05:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 67 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
06:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1015 hPa | 69 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 01:00
07:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1014 hPa | 69 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 02:00
08:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1014 hPa | 71 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 03:00
09:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h južný |
1013 hPa | 73 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 04:00
10:00
| oblačno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1013 hPa | 77 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 05:00
11:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 82 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 7% | 100% | |
| 06:00
12:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 83 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 32% | 100% | |
| 07:00
13:00
| zamračené | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 85 % | 14 °C | 100 % | 0% | 1% | 78% | 100% | |
| 08:00
14:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
9,5 mm | 5.1 m/s18 km/h juhozápadný |
1012 hPa | 83 % | 15 °C | 100 % | 0% | 5% | 93% | 100% | |
| 14:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
22 °C 24 °C |
0,5 mm | 5.4 m/s19 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 77 % | 17 °C | 60 % | 0% | 42% | 46% | 3% | |
| 20:00
02:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 65 % | 16 °C | 23 % | 0% | 10% | 16% | 0% | |
Vance Pond Dam Number One, Severná Karolína, USA - informácie
Štát: Severná Karolína, USAGPS súradnice: 35,3651; -80,8398
Časová zóna: America / New York
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -6 hod.
Nadmorská výška: 238 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vance Pond Dam Number One, Severná Karolína, USA. Predpoveď počasia Vance Pond Dam Number One.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vance Pond Dam Number One dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vance Pond Dam Number One
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:20 | 13:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 20:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:35 | 21:06 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 21:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:29 | 28.04.2026 04:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |