Počasie Kalkarindji dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kalkarindji na 10 dní.
Piatok 22. máj
25 / 17°C
| 0.0 mm | 7 km/h |
Interaktívna mapa počasia Severné Teritórium
GPS: -17,4476; 130,8344
nadmorská výška: 159 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Kalkarindji, Severné Teritórium rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:30
17:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 80 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:30
18:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 83 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:30
19:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 85 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:30
20:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:30
02:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 74 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
08:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 54 % | 15 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 21:30
14:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 16 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
20:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 14 °C | 72 % | 0% | 0% | 8% | 71% | |
| 09:30
02:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 14 °C | 98 % | 0% | 0% | 14% | 98% | |
| 15:30
08:00
| zamračené | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 51 % | 14 °C | 96 % | 0% | 0% | 95% | 23% | |
| 21:30
14:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1016 hPa | 71 % | 15 °C | 31 % | 0% | 0% | 19% | 14% | |
Kalkarindji, Severné Teritórium - informácie
Štát: Severné TeritóriumGPS súradnice: -17,4476; 130,8344
Časová zóna: Australia / Darwin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7:30 hod.
Počet obyvateľov: 347
Nadmorská výška: 159 m
Administratívna časť:
- Severné teritórium, Darwin
- , Pine Creek
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kalkarindji, Severné Teritórium. Predpoveď počasia Kalkarindji.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kalkarindji dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kalkarindji
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:06 | 18:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 11:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:42 | 18:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:16 | 19:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:50 | 19:36 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:20 | 22.05.2026 23:59 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |