Počasie Kalkarindji dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kalkarindji na 10 dní.
Streda 27. máj
23 / 13°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 15 °C | 14 °C | 03:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 07:07
západ slnka 18:19
PO HODINÁCH
západ slnka 18:19
Interaktívna mapa počasia Severné Teritórium
GPS: -17,4476; 130,8344
nadmorská výška: 159 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Kalkarindji, Severné Teritórium rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
20:00
| jasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 74 % | 10 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 09:30
02:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhovýchodný |
1022 hPa | 67 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
08:00
| jasno | 23 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 45 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:30
14:00
| jasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 62 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:30
20:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 81 % | 11 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 09:30
02:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhovýchodný |
1021 hPa | 68 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:30
08:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 42 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Kalkarindji, Severné Teritórium - informácie
Štát: Severné TeritóriumGPS súradnice: -17,4476; 130,8344
Časová zóna: Australia / Darwin
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +7:30 hod.
Počet obyvateľov: 347
Nadmorská výška: 159 m
Administratívna časť:
- Severné teritórium, Darwin
- , Pine Creek
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kalkarindji, Severné Teritórium. Predpoveď počasia Kalkarindji.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kalkarindji dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kalkarindji
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:07 | 18:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:43 | 11:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:44 | 18:43 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:18 | 19:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:51 | 19:35 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:48 | 27.05.2026 03:27 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |