Počasie Niven Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Niven Lake na 10 dní.
Pondelok 1. jún
16 / 5°C
| 0.0 mm | 1 km/h |
| 5 °C | 3 °C | 00:00 | |
| 5 °C | 3 °C | 06:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 18:00 |
východ slnka 03:57
západ slnka 23:15
PO HODINÁCH
západ slnka 23:15
Interaktívna mapa počasia Severozápadné teritórium, Kanada
GPS: 62,4669; -114,3679
nadmorská výška: 258 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Niven Lake, Severozápadné teritórium, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1029 hPa | 78 % | 1 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 06:00
14:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1032 hPa | 81 % | 2 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 12:00
20:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1032 hPa | 46 % | 3 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1032 hPa | 49 % | 3 °C | 76 % | 0% | 0% | 21% | 70% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1033 hPa | 65 % | 0 °C | 98 % | 0% | 6% | 65% | 97% | |
| 06:00
14:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1032 hPa | 71 % | 1 °C | 15 % | 0% | 1% | 14% | 4% | |
| 12:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
14 °C 12 °C |
0,6 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1030 hPa | 42 % | 1 °C | 40 % | 0% | 0% | 40% | 0% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhozápadný |
1028 hPa | 50 % | 3 °C | 95 % | 0% | 0% | 64% | 93% | |
Niven Lake, Severozápadné teritórium, Kanada - informácie
Štát: Severozápadné teritórium, KanadaGPS súradnice: 62,4669; -114,3679
Časová zóna: America / Yellowknife
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Niven Lake, Severozápadné teritórium, Kanada. Predpoveď počasia Niven Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Niven Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Niven Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 03:57 | 23:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:35 | 19:17 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| nenastáva | nenastáva |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |