Počasie Niven Lake dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Niven Lake na 10 dní.
Piatok 5. jún
18 / 7°C
| 3.9 mm | 13 km/h |
Interaktívna mapa počasia Severozápadné teritórium, Kanada
GPS: 62,4669; -114,3679
nadmorská výška: 258 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Niven Lake, Severozápadné teritórium, Kanada rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 05.06.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
998 hPa | 47 % | 2 °C | 56 % | 0% | 0% | 11% | 50% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
3,9 mm | 4.0 m/s14 km/h južný |
994 hPa | 71 % | 2 °C | 99 % | 0% | 0% | 78% | 98% | |
| 12:00
20:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
993 hPa | 81 % | 9 °C | 80 % | 0% | 80% | 0% | 0% | |
Niven Lake, Severozápadné teritórium, Kanada - informácie
Štát: Severozápadné teritórium, KanadaGPS súradnice: 62,4669; -114,3679
Časová zóna: America / Yellowknife
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Niven Lake, Severozápadné teritórium, Kanada. Predpoveď počasia Niven Lake.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Niven Lake dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Niven Lake
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
5. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 03:50 | 23:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:36 | 19:32 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 05.06.2026 02:27 | 05.06.2026 09:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |