Počasie Highland Acres dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Highland Acres na 10 dní.
Sobota 30. máj
26 / 20°C
| 10.5 mm | 8 km/h |
| 20 °C | 24 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 07:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 13:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 19:00 |
východ slnka 05:30
západ slnka 19:57
PO HODINÁCH
západ slnka 19:57
|
|
Predpoveď počasia Highland Acres, Tennessee, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
5,5 mm | 2.6 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 100% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h východoseverovýchodný |
1010 hPa | 98 % | 20 °C | 100 % | 0% | 75% | 99% | 92% | |
| 07:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
21 °C 24 °C |
0,8 mm | 1.1 m/s4 km/h východný |
1014 hPa | 91 % | 19 °C | 82 % | 0% | 81% | 0% | 2% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 26 °C 30 °C |
3,8 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 72 % | 20 °C | 84 % | 0% | 81% | 11% | 1% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 23 °C 27 °C |
0,3 mm | 1.9 m/s7 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 21 °C | 64 % | 0% | 8% | 5% | 59% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 88 % | 16 °C | 56 % | 0% | 4% | 6% | 52% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 16 °C | 100 % | 0% | 3% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 26 °C 28 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 17 °C | 41 % | 0% | 0% | 0% | 41% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 17 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
Highland Acres, Tennessee, USA - informácie
Štát: Tennessee, USAGPS súradnice: 36,3070; -86,6361
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Highland Acres, Tennessee, USA. Predpoveď počasia Highland Acres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Highland Acres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Highland Acres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:30 | 19:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:00 | 20:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:24 | 21:04 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:44 | 21:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 18:50 | 30.05.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |