Počasie Highland Acres dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Highland Acres na 10 dní.
Pondelok 1. jún
24 / 17°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 01:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 07:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 05:30
západ slnka 19:59
PO HODINÁCH
západ slnka 19:59
|
|
Predpoveď počasia Highland Acres, Tennessee, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 14 °C | 93 % | 0% | 0% | 42% | 91% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 82 % | 14 °C | 38 % | 0% | 0% | 5% | 34% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 63 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 76 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 24 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 45 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 61 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Highland Acres, Tennessee, USA - informácie
Štát: Tennessee, USAGPS súradnice: 36,3070; -86,6361
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Highland Acres, Tennessee, USA. Predpoveď počasia Highland Acres.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Highland Acres dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Highland Acres
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:30 | 19:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:44 | 14:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:59 | 20:29 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:23 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:42 | 21:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 20:46 | 01.06.2026 06:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |