Počasie Gifford týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Gifford na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
21 / 20°C
| 1.5 mm | 11 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 01:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 07:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 19:00 |
východ slnka 06:41
západ slnka 20:07
PO HODINÁCH
západ slnka 20:07
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gifford, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 20 °C | 18 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 01:00
08:00
| zamračené | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1011 hPa | 95 % | 20 °C | 78 % | 0% | 14% | 0% | 74% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 21 °C 24 °C |
1,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 17 °C | 100 % | 0% | 97% | 40% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 88 % | 17 °C | 100 % | 0% | 35% | 95% | 98% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
9,9 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
2,4 mm | 5.5 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 80 % | 15 °C | 100 % | 0% | 68% | 63% | 100% | |
| 19:00
02:00
| slabý dážď | 17 °C 17 °C |
0,8 mm | 3.9 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 81 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 42% | 100% | |
Gifford, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 32,8979; -96,7658
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gifford, Texas, USA. Predpoveď počasia Gifford.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gifford dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gifford
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:41 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 13:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 20:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 21:05 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:11 | 21:37 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 17:35 | 29.04.2026 05:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |