Počasie Gifford vikend
Predpoveď počasia pre mesto Gifford na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
15 / 14°C
| 28.3 mm | 19 km/h |
| 15 °C | 15 °C | 01:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 19:00 |
východ slnka 06:39
západ slnka 20:09
PO HODINÁCH
západ slnka 20:09
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gifford, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 84 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 90% | 100% | |
| 07:00
14:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
10,4 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 99% | 100% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
9,3 mm | 5.2 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 83% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 14 °C 14 °C |
8,5 mm | 6.3 m/s23 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 92 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,5 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 100% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,6 mm | 3.6 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 87 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,1 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 77 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 0% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 11 °C | 100 % | 0% | 25% | 100% | 0% | |
Gifford, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 32,8979; -96,7658
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gifford, Texas, USA. Predpoveď počasia Gifford.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gifford dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gifford
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:39 | 20:09 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 13:30 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 20:36 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 21:07 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:08 | 21:40 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:31 | 01.05.2026 06:16 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |