Počasie River Road Colonia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto River Road Colonia na 10 dní.
Piatok 22. máj
31 / 22°C
| 36.2 mm | 10 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 07:00 | |
| 31 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 19:00 |
východ slnka 06:42
západ slnka 20:15
PO HODINÁCH
západ slnka 20:15
|
|
Predpoveď počasia River Road Colonia, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 24 °C 29 °C |
26,6 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 23 °C | 99 % | 0% | 10% | 54% | 99% | |
| 07:00
14:00
| dážď | 22 °C 25 °C |
4,2 mm | 4.4 m/s16 km/h južný |
1011 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 0% | 75% | 99% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 31 °C 36 °C |
3,8 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 63 % | 23 °C | 45 % | 0% | 10% | 0% | 39% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 24 °C 28 °C |
1,6 mm | 2.6 m/s9 km/h severovýchodný |
1010 hPa | 91 % | 22 °C | 95 % | 0% | 56% | 21% | 86% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| dážď | 24 °C 29 °C |
1,1 mm | 3.0 m/s11 km/h severný |
1013 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 94% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 23 °C 28 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1011 hPa | 98 % | 22 °C | 38 % | 0% | 0% | 0% | 38% | |
| 13:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
31 °C 36 °C |
5,5 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 64 % | 23 °C | 10 % | 0% | 5% | 2% | 4% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 27 °C 32 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 81 % | 23 °C | 89 % | 0% | 9% | 2% | 88% | |
River Road Colonia, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 26,1304; -98,0572
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie River Road Colonia, Texas, USA. Predpoveď počasia River Road Colonia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre River Road Colonia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie River Road Colonia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:42 | 20:15 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 13:33 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:16 | 20:41 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 21:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 21:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 12:42 | 23.05.2026 02:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |