Počasie River Road Colonia dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto River Road Colonia na 10 dní.
Streda 20. máj
33 / 23°C
| 2.6 mm | 17 km/h |
| 24 °C | 29 °C | 06:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 07:00 | |
| 33 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 30 °C | 34 °C | 19:00 |
východ slnka 06:43
západ slnka 20:14
PO HODINÁCH
západ slnka 20:14
|
|
Predpoveď počasia River Road Colonia, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 20.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| oblačno | 28 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 83 % | 24 °C | 88 % | 0% | 6% | 0% | 87% | |
| 01:00
08:00
| oblačno | 27 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 86 % | 24 °C | 87 % | 0% | 8% | 0% | 85% | |
| 02:00
09:00
| polojasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 25 °C | 33 % | 0% | 2% | 0% | 32% | |
| 03:00
10:00
| polojasno | 27 °C 33 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 91 % | 25 °C | 13 % | 0% | 11% | 0% | 1% | |
| 04:00
11:00
| slabé dažďové prehánky |
26 °C 32 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 94 % | 25 °C | 28 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 05:00
12:00
| dažďové prehánky | 26 °C 32 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1011 hPa | 93 % | 25 °C | 84 % | 0% | 82% | 7% | 0% | |
| 06:00
13:00
| oblačno | 24 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h východoseverovýchodný |
1012 hPa | 93 % | 23 °C | 76 % | 0% | 74% | 2% | 5% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 21 °C | 33 % | 0% | 30% | 0% | 3% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 33 °C 37 °C |
2,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 52 % | 22 °C | 39 % | 0% | 25% | 9% | 12% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 30 °C 34 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 61 % | 21 °C | 66 % | 0% | 0% | 12% | 64% | |
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 26 °C 31 °C |
0,3 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 87 % | 23 °C | 99 % | 0% | 6% | 11% | 99% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 25 °C 30 °C |
0,7 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1012 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 98% | |
| 13:00
20:00
| dažďové prehánky | 33 °C 37 °C |
2,5 mm | 3.8 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 54 % | 22 °C | 51 % | 0% | 18% | 14% | 32% | |
| 19:00
02:00
| silné dažďové prehánky |
28 °C 33 °C |
5,8 mm | 3.3 m/s12 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 74 % | 23 °C | 53 % | 0% | 1% | 0% | 53% | |
River Road Colonia, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 26,1304; -98,0572
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie River Road Colonia, Texas, USA. Predpoveď počasia River Road Colonia.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre River Road Colonia dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie River Road Colonia
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
20. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:43 | 20:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:28 | 13:31 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:17 | 20:40 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 21:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:16 | 21:41 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 20.05.2026 10:30 | 21.05.2026 00:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |