Počasie Venus dnes
Predpoveď počasia Venus 26. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie slabý dážď, poludnie dážď. Najvyššia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 11,0 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 16 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Venus, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
7,8 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1010 hPa | 96 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 45% | 59% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,9 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1009 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 100% | 54% | 100% | |
| 13:00
20:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
1,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východoseverovýchodný |
1009 hPa | 85 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 86% | 100% | |
| 19:00
02:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
1,3 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1007 hPa | 86 % | 19 °C | 93 % | 0% | 85% | 40% | 14% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1010 hPa | 93 % | 17 °C | 98 % | 0% | 98% | 8% | 0% | |
Venus, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 32,4335; -97,1025
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 3 297
Nadmorská výška: 207 m
Administratívna časť:
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Venus, Texas, USA. Predpoveď počasia Venus.
Venus - počasie v okolí - väčšie mestá
Venus - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Venus dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Venus
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Venus
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:46 | 20:06 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:26 | 13:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:20 | 20:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:50 | 21:02 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:36 | 26.04.2026 04:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |