Počasie Windcrest dnes
Predpoveď počasia Windcrest 26. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie slabý dážď, poludnie zamračené. Najvyššia teplota 30 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 23 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Windcrest, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 22 °C 26 °C |
0,2 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 96 % | 21 °C | 14 % | 0% | 6% | 0% | 8% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 22 °C 26 °C |
0,8 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 98 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 34% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h južný |
1007 hPa | 71 % | 21 °C | 99 % | 0% | 74% | 0% | 98% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhovýchodný |
1004 hPa | 73 % | 23 °C | 100 % | 0% | 15% | 0% | 100% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,1 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1006 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 27% | |
| 07:00
14:00
| polojasno | 23 °C 27 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h južný |
1007 hPa | 96 % | 22 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 71 % | 22 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 8% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 30 °C 35 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 70 % | 23 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
Windcrest, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 29,5155; -98,3803
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 5 794
Nadmorská výška: 245 m
Administratívna časť:
- Texas, Austin
- Bexar County, San Antonio
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Windcrest, Texas, USA. Predpoveď počasia Windcrest.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Windcrest dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Windcrest
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Windcrest
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:55 | 20:07 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:31 | 13:11 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:30 | 20:32 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:01 | 21:01 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:30 | 21:32 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:46 | 26.04.2026 04:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |