Počasie Windcrest pozajtra
Predpoveď počasia Windcrest 28. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie slabý dážď, poludnie zamračené. Najvyššia teplota 31 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Windcrest, Texas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 24 °C 29 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 13 % | 0% | 3% | 0% | 10% | |
| 07:00
14:00
| slabý dážď | 23 °C 28 °C |
0,5 mm | 0.8 m/s3 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 98 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 28% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 71 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 95% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 29 °C 34 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhovýchodný |
1009 hPa | 72 % | 23 °C | 100 % | 0% | 20% | 0% | 99% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 24 °C 28 °C |
0,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 22 °C | 95 % | 0% | 6% | 13% | 94% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 23 °C 27 °C |
0,2 mm | 2.9 m/s10 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 97 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| oblačno | 29 °C 33 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhovýchodný |
1007 hPa | 66 % | 22 °C | 85 % | 0% | 8% | 0% | 85% | |
| 19:00
02:00
| zamračené | 28 °C 32 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 74 % | 23 °C | 97 % | 0% | 7% | 0% | 96% | |
Windcrest, Texas, USA - informácie
Štát: Texas, USAGPS súradnice: 29,5155; -98,3803
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 5 794
Nadmorská výška: 245 m
Administratívna časť:
- Texas, Austin
- Bexar County, San Antonio
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Windcrest, Texas, USA. Predpoveď počasia Windcrest.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Windcrest dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Windcrest
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:53 | 20:08 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:30 | 13:14 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:28 | 20:34 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:59 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:28 | 21:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:43 | 28.04.2026 05:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |