Počasie Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’ dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’ na 10 dní.
Piatok 1. máj
10 / 2°C
| 2.7 mm | 18 km/h |
| 6 °C | 4 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 05:08
západ slnka 19:48
PO HODINÁCH
západ slnka 19:48
|
|
Predpoveď počasia Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,5 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1019 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 97% | 100% | 0% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1019 hPa | 73 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 56 % | 2 °C | 64 % | 0% | 49% | 32% | 0% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 6 °C 3 °C |
2,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 70 % | 1 °C | 89 % | 0% | 5% | 88% | 7% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severoseverozápadný |
1023 hPa | 90 % | 1 °C | 17 % | 0% | 17% | 3% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h severný |
1025 hPa | 63 % | 1 °C | 7 % | 0% | 5% | 3% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverozápadný |
1025 hPa | 41 % | -1 °C | 100 % | 0% | 73% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severný |
1026 hPa | 60 % | -1 °C | 29 % | 0% | 27% | 3% | 0% | |
Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,6931; 37,2369
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina. Predpoveď počasia Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:08 | 19:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 14:40 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:31 | 20:26 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:46 | 21:11 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:51 | 22:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:47 | 01.05.2026 04:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |