Počasie Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’ zajtra
Predpoveď počasia Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’ 27. apríl 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie zamračené, večer spočiatku zamračené, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 8 °C. V noci najnižšia teplota 1 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h západný |
1004 hPa | 89 % | 2 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 6 °C 2 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 48 % | -4 °C | 68 % | 0% | 59% | 62% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 9.2 m/s33 km/h západný |
1010 hPa | 38 % | -5 °C | 100 % | 0% | 93% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 4 °C 0 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západný |
1014 hPa | 51 % | -4 °C | 9 % | 0% | 1% | 8% | 0% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 1 °C -3 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 63 % | -4 °C | 7 % | 0% | 7% | 6% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,2 mm | 6.1 m/s22 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 52 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 10 °C 6 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 36 % | -4 °C | 100 % | 0% | 2% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 46 % | -3 °C | 86 % | 0% | 4% | 85% | 0% | |
Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,6931; 37,2369
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’, Ukrajina. Predpoveď počasia Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Mirnaya Dolina, Kharkivs’ka Oblast’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:15 | 19:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 14:27 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:39 | 20:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:55 | 21:03 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:03 | 21:56 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 13:56 | 27.04.2026 03:36 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |