Počasie Oktyabr’ pozajtra
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Oktyabr’, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1018 hPa | 82 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1019 hPa | 81 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1019 hPa | 80 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1019 hPa | 80 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h západný |
1019 hPa | 81 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1019 hPa | 81 % | -3 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 0 °C -3 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 82 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 1 °C -2 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 81 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 3 °C 1 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 74 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h západný |
1020 hPa | 66 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| jasno | 8 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 55 % | 0 °C | 10 % | 0% | 0% | 10% | 0% | |
| 11:00
10:00
| polojasno | 9 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 49 % | -1 °C | 23 % | 0% | 0% | 22% | 0% | |
| 12:00
11:00
| polojasno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h západoseverozápadný |
1020 hPa | 47 % | -1 °C | 31 % | 0% | 0% | 31% | 0% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1020 hPa | 46 % | 0 °C | 48 % | 0% | 14% | 42% | 0% | |
| 14:00
13:00
| dažďové prehánky | 10 °C 7 °C |
0,5 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1020 hPa | 45 % | -1 °C | 52 % | 0% | 7% | 52% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
8 °C 5 °C |
0,7 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1020 hPa | 54 % | 0 °C | 82 % | 0% | 18% | 79% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h západný |
1022 hPa | 72 % | 0 °C | 9 % | 0% | 9% | 7% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 85 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
7 °C 5 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1023 hPa | 65 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 10 °C 7 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 43 % | -1 °C | 28 % | 0% | 7% | 26% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1022 hPa | 70 % | 0 °C | 18 % | 0% | 16% | 6% | 0% | |
Oktyabr’, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 50,0131; 36,1333
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oktyabr’, Ukrajina. Predpoveď počasia Oktyabr’.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oktyabr’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oktyabr’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:15 | 19:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 14:35 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:38 | 20:28 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:53 | 21:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:59 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:28 | 29.04.2026 04:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |