Počasie Oktyabr’ týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Oktyabr’ na tento a budúci týždeň.
Štvrtok 30. apríl
10 / 1°C
| 0.6 mm | 8 km/h |
| 1 °C | -2 °C | 03:00 | |
| 7 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 6 °C | 3 °C | 21:00 |
východ slnka 05:13
západ slnka 19:52
PO HODINÁCH
západ slnka 19:52
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Oktyabr’, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 85 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
7 °C 5 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h severný |
1023 hPa | 65 % | 0 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 10 °C 7 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 43 % | -1 °C | 28 % | 0% | 7% | 26% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1022 hPa | 70 % | 0 °C | 18 % | 0% | 16% | 6% | 0% | |
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 2 °C -1 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1022 hPa | 84 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1022 hPa | 60 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1021 hPa | 42 % | -2 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h severný |
1021 hPa | 61 % | 0 °C | 100 % | 0% | 12% | 93% | 71% | |
Oktyabr’, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 50,0131; 36,1333
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oktyabr’, Ukrajina. Predpoveď počasia Oktyabr’.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oktyabr’ dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oktyabr’
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:13 | 19:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 14:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:36 | 20:30 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:51 | 21:15 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:56 | 22:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.04.2026 17:40 | 30.04.2026 04:19 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |