Počasie Ozero Podkhatnoye dnes
| 18 °C | 15 °C | 17:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 19:00 | |
| 6 °C | 4 °C | 21:00 | |
| 5 °C | 2 °C | 23:00 |
východ slnka 05:19
západ slnka 19:41
PO HODINÁCH
západ slnka 19:41
Predpoveď počasia Ozero Podkhatnoye 26. apríl 2026
Cez deň ráno polojasno, dopoludnie sa oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie silný dážď, večer spočiatku silný dážď, neskoršie slabé dažďové prehánky. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 6,2 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 5 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ozero Podkhatnoye, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 62 % | 0 °C | 83 % | 0% | 0% | 83% | 0% | |
| 01:00
00:00
| oblačno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 63 % | 0 °C | 50 % | 0% | 0% | 50% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 66 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 72 % | 1 °C | 5 % | 0% | 0% | 5% | 0% | |
| 04:00
03:00
| polojasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1010 hPa | 75 % | 1 °C | 33 % | 0% | 0% | 2% | 31% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 78 % | 2 °C | 97 % | 0% | 1% | 3% | 97% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 6 °C 3 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 78 % | 2 °C | 6 % | 0% | 0% | 2% | 3% | |
| 07:00
06:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 74 % | 3 °C | 16 % | 0% | 10% | 9% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 68 % | 4 °C | 7 % | 0% | 7% | 2% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 60 % | 4 °C | 24 % | 0% | 7% | 23% | 0% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 54 % | 5 °C | 56 % | 0% | 0% | 56% | 0% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 49 % | 5 °C | 96 % | 0% | 7% | 96% | 0% | |
| 12:00
11:00
| zamračené | 17 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h juhojuhozápadný |
1005 hPa | 45 % | 4 °C | 97 % | 0% | 0% | 97% | 0% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h juhojuhozápadný |
1004 hPa | 42 % | 4 °C | 75 % | 0% | 2% | 75% | 0% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 18 °C 15 °C |
0,0 mm | 9.5 m/s34 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 41 % | 5 °C | 60 % | 0% | 6% | 59% | 1% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 19 °C 16 °C |
0,0 mm | 10.6 m/s38 km/h juhojuhozápadný |
1001 hPa | 38 % | 4 °C | 39 % | 0% | 0% | 39% | 0% | |
| 16:00
15:00
| zamračené | 19 °C 15 °C |
0,0 mm | 11.0 m/s40 km/h juhojuhozápadný |
999 hPa | 34 % | 2 °C | 94 % | 0% | 0% | 94% | 0% | |
| 17:00
16:00
| dážď | 18 °C 15 °C |
0,5 mm | 9.0 m/s32 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 41 % | 4 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 21% | |
| 18:00
17:00
| silný dážď | 14 °C 12 °C |
2,6 mm | 8.7 m/s31 km/h juhozápadný |
998 hPa | 65 % | 7 °C | 100 % | 0% | 73% | 100% | 21% | |
| 19:00
18:00
| silný dážď | 9 °C 7 °C |
1,3 mm | 7.7 m/s28 km/h západoseverozápadný |
1000 hPa | 94 % | 7 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 93% | |
| 20:00
19:00
| silný dážď | 7 °C 5 °C |
1,2 mm | 5.5 m/s20 km/h západný |
1001 hPa | 94 % | 5 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 82% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,5 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1002 hPa | 93 % | 5 °C | 100 % | 0% | 91% | 100% | 93% | |
| 22:00
21:00
| slabý dážď | 6 °C 3 °C |
0,1 mm | 7.6 m/s27 km/h západoseverozápadný |
1003 hPa | 91 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 79% | |
| 23:00
22:00
| zamračené | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h západoseverozápadný |
1004 hPa | 87 % | 2 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 74 % | 0 °C | 99 % | 0% | 0% | 99% | 0% | |
| 01:00
00:00
| jasno | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1006 hPa | 70 % | -1 °C | 10 % | 0% | 7% | 4% | 0% | |
| 02:00
01:00
| jasno | 3 °C 0 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1006 hPa | 72 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
02:00
| jasno | 3 °C -1 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1007 hPa | 63 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
03:00
| jasno | 3 °C -1 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1008 hPa | 51 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
04:00
| jasno | 3 °C -1 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západný |
1008 hPa | 50 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
05:00
| jasno | 3 °C -1 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západný |
1009 hPa | 52 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
06:00
| jasno | 4 °C 0 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1010 hPa | 52 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
07:00
| jasno | 5 °C 1 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h západný |
1011 hPa | 48 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 6 °C 2 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h západný |
1011 hPa | 43 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
09:00
| oblačno | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h západný |
1011 hPa | 38 % | -5 °C | 45 % | 0% | 18% | 42% | 0% | |
| 11:00
10:00
| oblačno | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h západný |
1012 hPa | 34 % | -6 °C | 83 % | 0% | 32% | 80% | 0% | |
| 12:00
11:00
| oblačno | 8 °C 3 °C |
0,0 mm | 8.6 m/s31 km/h západný |
1012 hPa | 32 % | -7 °C | 59 % | 0% | 0% | 59% | 0% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 9 °C 4 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h západný |
1012 hPa | 30 % | -7 °C | 74 % | 0% | 0% | 74% | 0% | |
| 14:00
13:00
| oblačno | 9 °C 4 °C |
0,0 mm | 8.5 m/s31 km/h západný |
1012 hPa | 29 % | -7 °C | 64 % | 0% | 0% | 64% | 0% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 10 °C 5 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h západný |
1012 hPa | 29 % | -7 °C | 45 % | 0% | 0% | 45% | 0% | |
| 16:00
15:00
| oblačno | 8 °C 3 °C |
0,0 mm | 9.1 m/s33 km/h západný |
1013 hPa | 34 % | -6 °C | 56 % | 0% | 2% | 56% | 0% | |
| 17:00
16:00
| oblačno | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h západný |
1013 hPa | 33 % | -6 °C | 62 % | 0% | 0% | 62% | 0% | |
| 18:00
17:00
| jasno | 8 °C 4 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h západný |
1014 hPa | 33 % | -7 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 19:00
18:00
| polojasno | 7 °C 3 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západný |
1014 hPa | 36 % | -6 °C | 18 % | 0% | 0% | 18% | 0% | |
| 20:00
19:00
| oblačno | 6 °C 2 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západný |
1014 hPa | 39 % | -6 °C | 78 % | 0% | 11% | 78% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 6 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západný |
1015 hPa | 41 % | -5 °C | 29 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 22:00
21:00
| polojasno | 5 °C 2 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 48 % | -5 °C | 22 % | 0% | 6% | 21% | 0% | |
| 23:00
22:00
| polojasno | 4 °C 0 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 49 % | -5 °C | 29 % | 0% | 0% | 29% | 0% | |
Ozero Podkhatnoye, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,2870; 36,9708
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ozero Podkhatnoye, Ukrajina. Predpoveď počasia Ozero Podkhatnoye.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ozero Podkhatnoye dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ozero Podkhatnoye
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ozero Podkhatnoye
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:19 | 19:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 14:21 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:43 | 20:17 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:00 | 21:00 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 03:10 | 21:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 12:40 | 26.04.2026 03:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |