Počasie Ozero Podkhatnoye vikend
Predpoveď počasia pre mesto Ozero Podkhatnoye na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
11 / 1°C
| 0.1 mm | 14 km/h |
| 1 °C | -2 °C | 03:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 09:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 15:00 | |
| 7 °C | 4 °C | 21:00 |
východ slnka 05:10
západ slnka 19:48
PO HODINÁCH
západ slnka 19:48
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ozero Podkhatnoye, Ukrajina rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 1 °C -1 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h severný |
1021 hPa | 87 % | 0 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1021 hPa | 62 % | 0 °C | 66 % | 0% | 7% | 63% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 11 °C 8 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 39 % | -2 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 98% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severný |
1020 hPa | 49 % | -2 °C | 100 % | 0% | 20% | 100% | 99% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 4 °C 1 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 66 % | -1 °C | 100 % | 0% | 12% | 100% | 5% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,3 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 58 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 3% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 10 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 38 % | -3 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 7 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severný |
1019 hPa | 58 % | 0 °C | 100 % | 0% | 4% | 100% | 0% | |
Ozero Podkhatnoye, Ukrajina - informácie
Štát: UkrajinaGPS súradnice: 49,2870; 36,9708
Časová zóna: Europe / Kyiv
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ozero Podkhatnoye, Ukrajina. Predpoveď počasia Ozero Podkhatnoye.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ozero Podkhatnoye dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ozero Podkhatnoye
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:10 | 19:48 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 14:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:33 | 20:25 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:49 | 21:10 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 02:55 | 22:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:47 | 01.05.2026 04:33 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |