Počasie Vineyard, Utah dnes
Predpoveď počasia Vineyard, Utah 26. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 8 °C. Úhrn zrážok 9,2 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 5 °C. Úhrn zrážok 2,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vineyard, Utah, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zamračené | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1001 hPa | 48 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 83% | 98% | |
| 01:00
09:00
| slabý dážď | 11 °C 9 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 53 % | 1 °C | 100 % | 0% | 7% | 99% | 98% | |
| 02:00
10:00
| slabý dážď | 10 °C 7 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1002 hPa | 54 % | 1 °C | 100 % | 0% | 25% | 100% | 99% | |
| 03:00
11:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
0,3 mm | 2.5 m/s9 km/h južný |
1002 hPa | 61 % | 2 °C | 100 % | 0% | 47% | 100% | 100% | |
| 04:00
12:00
| dážď | 9 °C 7 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1002 hPa | 63 % | 2 °C | 100 % | 0% | 43% | 100% | 100% | |
| 05:00
13:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
1,1 mm | 4.5 m/s16 km/h južný |
1002 hPa | 78 % | 4 °C | 100 % | 0% | 70% | 100% | 100% | |
| 06:00
14:00
| silný dážď | 7 °C 5 °C |
1,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1003 hPa | 85 % | 4 °C | 100 % | 0% | 89% | 100% | 99% | |
| 07:00
15:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,5 mm | 2.3 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1002 hPa | 86 % | 4 °C | 100 % | 8% | 58% | 100% | 99% | |
| 08:00
16:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h severovýchodný |
1002 hPa | 85 % | 4 °C | 100 % | 0% | 65% | 100% | 99% | |
| 09:00
17:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,2 mm | 2.2 m/s8 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 86 % | 4 °C | 100 % | 0% | 67% | 100% | 99% | |
| 10:00
18:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1001 hPa | 83 % | 4 °C | 99 % | 0% | 79% | 84% | 89% | |
| 11:00
19:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,5 mm | 3.6 m/s13 km/h južný |
1002 hPa | 81 % | 4 °C | 99 % | 0% | 75% | 86% | 75% | |
| 12:00
20:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,5 mm | 5.8 m/s21 km/h juhojuhozápadný |
1002 hPa | 79 % | 4 °C | 100 % | 0% | 89% | 93% | 94% | |
| 13:00
21:00
| silný dážď | 8 °C 6 °C |
1,1 mm | 5.2 m/s19 km/h juhozápadný |
1002 hPa | 77 % | 4 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 93% | |
| 14:00
22:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,8 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1003 hPa | 83 % | 5 °C | 100 % | 0% | 65% | 100% | 89% | |
| 15:00
23:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,7 mm | 3.5 m/s13 km/h západný |
1003 hPa | 80 % | 4 °C | 100 % | 0% | 73% | 100% | 92% | |
| 16:00
00:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h západojuhozápadný |
1004 hPa | 82 % | 4 °C | 99 % | 0% | 68% | 93% | 59% | |
| 17:00
01:00
| dážď | 8 °C 6 °C |
0,4 mm | 3.9 m/s14 km/h juhozápadný |
1004 hPa | 79 % | 4 °C | 96 % | 0% | 57% | 88% | 43% | |
| 18:00
02:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,3 mm | 3.8 m/s14 km/h západoseverozápadný |
1005 hPa | 81 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 24% | |
| 19:00
03:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severozápadný |
1006 hPa | 88 % | 4 °C | 70 % | 0% | 54% | 28% | 14% | |
| 20:00
04:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1007 hPa | 89 % | 4 °C | 56 % | 0% | 35% | 25% | 24% | |
| 21:00
05:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1008 hPa | 91 % | 4 °C | 67 % | 0% | 43% | 21% | 27% | |
| 22:00
06:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severný |
1009 hPa | 89 % | 4 °C | 71 % | 0% | 57% | 6% | 30% | |
| 23:00
07:00
| oblačno | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 88 % | 4 °C | 58 % | 3% | 46% | 21% | 8% | |
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
0,4 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1010 hPa | 89 % | 3 °C | 100 % | 8% | 99% | 39% | 19% | |
| 01:00
09:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
0,7 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1011 hPa | 89 % | 3 °C | 99 % | 18% | 93% | 84% | 10% | |
| 02:00
10:00
| slabý dážď | 5 °C 3 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1011 hPa | 89 % | 3 °C | 99 % | 7% | 78% | 93% | 46% | |
| 03:00
11:00
| zamračené | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1010 hPa | 88 % | 3 °C | 97 % | 3% | 49% | 94% | 61% | |
| 04:00
12:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1010 hPa | 87 % | 3 °C | 98 % | 0% | 34% | 97% | 64% | |
| 05:00
13:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 87 % | 3 °C | 100 % | 0% | 45% | 99% | 97% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,4 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 3 °C | 100 % | 0% | 98% | 100% | 99% | |
| 07:00
15:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,1 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 88 % | 3 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 96% | |
| 08:00
16:00
| silný dážď | 6 °C 4 °C |
1,3 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 90 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 92% | |
| 09:00
17:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
0,7 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 4 °C | 100 % | 52% | 100% | 100% | 87% | |
| 10:00
18:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1012 hPa | 90 % | 4 °C | 100 % | 3% | 98% | 100% | 93% | |
| 11:00
19:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1012 hPa | 87 % | 4 °C | 100 % | 0% | 90% | 99% | 77% | |
| 12:00
20:00
| silný dážď | 7 °C 6 °C |
1,4 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 86 % | 4 °C | 100 % | 0% | 96% | 99% | 65% | |
| 13:00
21:00
| silný dážď | 7 °C 5 °C |
1,1 mm | 2.4 m/s9 km/h západný |
1012 hPa | 85 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 94% | 42% | |
| 14:00
22:00
| dážď | 7 °C 5 °C |
0,6 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1012 hPa | 89 % | 4 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 34% | |
| 15:00
23:00
| slabý dážď | 7 °C 5 °C |
0,1 mm | 3.9 m/s14 km/h severozápadný |
1012 hPa | 86 % | 4 °C | 96 % | 0% | 90% | 80% | 21% | |
| 16:00
00:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severozápadný |
1012 hPa | 82 % | 4 °C | 75 % | 0% | 29% | 49% | 56% | |
| 17:00
01:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1011 hPa | 74 % | 3 °C | 91 % | 0% | 64% | 78% | 65% | |
| 18:00
02:00
| zamračené | 8 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h západný |
1011 hPa | 74 % | 3 °C | 93 % | 0% | 12% | 80% | 82% | |
| 19:00
03:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 79 % | 4 °C | 92 % | 0% | 29% | 60% | 85% | |
| 20:00
04:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 88 % | 4 °C | 100 % | 0% | 67% | 96% | 99% | |
| 21:00
05:00
| dážď | 6 °C 4 °C |
0,4 mm | 1.8 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 0% | 71% | 100% | 100% | |
| 22:00
06:00
| slabý dážď | 6 °C 5 °C |
0,2 mm | 0.9 m/s3 km/h západný |
1015 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 26% | 58% | 98% | 100% | |
| 23:00
07:00
| zamračené | 6 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 92 % | 4 °C | 100 % | 15% | 77% | 100% | 100% | |
Vineyard, Utah, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 40,2970; -111,7467
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 3 195
Nadmorská výška: 1380 m
Administratívna časť:
- Utah, Salt Lake City
- Utah County, Provo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vineyard, Utah, Utah, USA. Predpoveď počasia Vineyard, Utah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vineyard, Utah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Vineyard, Utah
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Vineyard, Utah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 20:17 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 13:45 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 20:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 21:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:50 | 21:59 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:25 | 26.04.2026 04:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |