Počasie Vineyard, Utah pozajtra
Predpoveď počasia Vineyard, Utah 28. apríl 2026
Cez deň ráno a dopoludnie zamračené, poludnie spočiatku zamračené, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 11 °C. Úhrn zrážok 1,2 mm. V noci jasno. Najnižšia teplota 4 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vineyard, Utah, Utah, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| hmla | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 4 °C | 98 % | 51% | 70% | 73% | 1% | |
| 01:00
09:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 3 °C | 98 % | 0% | 85% | 75% | 18% | |
| 02:00
10:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 91 % | 3 °C | 99 % | 0% | 86% | 75% | 10% | |
| 03:00
11:00
| oblačno | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1017 hPa | 90 % | 3 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| zamračené | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 3 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| hmla | 5 °C 3 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 3 °C | 84 % | 53% | 84% | 4% | 0% | |
| 06:00
14:00
| dážď | 5 °C 3 °C |
0,3 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 89 % | 3 °C | 100 % | 4% | 100% | 4% | 0% | |
| 07:00
15:00
| slabý dážď | 5 °C 3 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h južný |
1019 hPa | 91 % | 3 °C | 94 % | 54% | 94% | 18% | 0% | |
| 08:00
16:00
| slabý dážď | 5 °C 3 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h južný |
1020 hPa | 90 % | 3 °C | 93 % | 5% | 93% | 5% | 0% | |
| 09:00
17:00
| slabé dažďové prehánky |
6 °C 4 °C |
0,1 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1021 hPa | 87 % | 3 °C | 82 % | 5% | 81% | 17% | 0% | |
| 10:00
18:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 83 % | 3 °C | 79 % | 2% | 76% | 20% | 0% | |
| 11:00
19:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhozápadný |
1021 hPa | 78 % | 3 °C | 46 % | 0% | 33% | 20% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 8 °C 6 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 68 % | 2 °C | 24 % | 0% | 10% | 18% | 0% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1019 hPa | 47 % | 0 °C | 45 % | 0% | 9% | 21% | 31% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| jasno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severovýchodný |
1020 hPa | 71 % | 2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| jasno | 4 °C 2 °C |
0,3 mm | 1.3 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 80 % | 1 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 12:00
20:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,1 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 50 % | 2 °C | 36 % | 0% | 3% | 33% | 1% | |
| 18:00
02:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severozápadný |
1015 hPa | 39 % | 0 °C | 82 % | 0% | 0% | 82% | 0% | |
Vineyard, Utah, Utah, USA - informácie
Štát: Utah, USAGPS súradnice: 40,2970; -111,7467
Časová zóna: America / Denver
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -8 hod.
Počet obyvateľov: 3 195
Nadmorská výška: 1380 m
Administratívna časť:
- Utah, Salt Lake City
- Utah County, Provo
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vineyard, Utah, Utah, USA. Predpoveď počasia Vineyard, Utah.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vineyard, Utah dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Vineyard, Utah
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 20:19 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:24 | 13:49 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:00 | 20:49 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 21:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:47 | 22:02 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 16:38 | 28.04.2026 04:53 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |