Počasie Campsie Fells dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Campsie Fells na 10 dní.
Streda 3. jún
15 / 9°C
| 4.6 mm | 18 km/h |
| 9 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 04:36
západ slnka 21:54
PO HODINÁCH
západ slnka 21:54
|
|
Predpoveď počasia Campsie Fells, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 03.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 9 °C 8 °C |
0,1 mm | 2.8 m/s10 km/h západný |
1007 hPa | 94 % | 8 °C | 10 % | 0% | 10% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dažďové prehánky | 11 °C 10 °C |
1,1 mm | 3.9 m/s14 km/h západný |
1008 hPa | 86 % | 9 °C | 35 % | 0% | 32% | 3% | 2% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 15 °C 14 °C |
0,6 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 69 % | 9 °C | 97 % | 0% | 14% | 88% | 85% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
2,8 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1006 hPa | 74 % | 8 °C | 100 % | 0% | 22% | 82% | 99% | |
štvrtok 04.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
9,3 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1001 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 07:00
08:00
| silný dážď | 11 °C 10 °C |
6,3 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
993 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 60% | |
| 13:00
14:00
| silný dážď | 15 °C 15 °C |
5,9 mm | 4.6 m/s17 km/h juhozápadný |
990 hPa | 87 % | 12 °C | 97 % | 0% | 96% | 25% | 21% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 13 °C 13 °C |
3,3 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
990 hPa | 87 % | 11 °C | 78 % | 0% | 15% | 21% | 69% | |
Campsie Fells, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 56,0167; -4,3000
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Campsie Fells, Veľká Británia. Predpoveď počasia Campsie Fells.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Campsie Fells dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Campsie Fells
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
3. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:36 | 21:54 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:15 | 17:18 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:36 | 22:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 03.06.2026 00:36 | 03.06.2026 06:21 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |