Počasie Campsie Fells dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Campsie Fells na 10 dní.
Piatok 5. jún
13 / 11°C
| 6.1 mm | 19 km/h |
| 11 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 13:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 04:34
západ slnka 21:57
PO HODINÁCH
západ slnka 21:57
|
|
Predpoveď počasia Campsie Fells, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 05.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabé dažďové prehánky |
11 °C 10 °C |
0,8 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
992 hPa | 94 % | 9 °C | 83 % | 0% | 60% | 30% | 56% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
1,6 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
994 hPa | 93 % | 9 °C | 96 % | 0% | 66% | 25% | 89% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
3,7 mm | 5.2 m/s19 km/h juhozápadný |
996 hPa | 80 % | 9 °C | 96 % | 0% | 43% | 57% | 91% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
998 hPa | 75 % | 8 °C | 66 % | 0% | 11% | 26% | 50% | |
Campsie Fells, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 56,0167; -4,3000
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Campsie Fells, Veľká Británia. Predpoveď počasia Campsie Fells.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Campsie Fells dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Campsie Fells
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
5. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:34 | 21:57 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:15 | 17:22 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:34 | 22:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 05.06.2026 01:17 | 05.06.2026 09:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |