Počasie Cardiff university Queens Buildings týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Cardiff university Queens Buildings na tento a budúci týždeň.
Sobota 30. máj
22 / 14°C
| 0.0 mm | 12 km/h |
| 10 °C | 10 °C | 06:00 | |
| 12 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 05:02
západ slnka 21:18
PO HODINÁCH
západ slnka 21:18
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cardiff university Queens Buildings, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 30.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západoseverozápadný |
1024 hPa | 91 % | 10 °C | 63 % | 0% | 0% | 0% | 63% | |
| 01:00
02:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západoseverozápadný |
1023 hPa | 94 % | 10 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severozápadný |
1023 hPa | 94 % | 10 °C | 23 % | 0% | 0% | 0% | 23% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severozápadný |
1023 hPa | 95 % | 9 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1022 hPa | 95 % | 9 °C | 69 % | 0% | 0% | 0% | 69% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1022 hPa | 95 % | 9 °C | 64 % | 0% | 0% | 0% | 64% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 91 % | 9 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverozápadný |
1022 hPa | 84 % | 9 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 46 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1020 hPa | 66 % | 11 °C | 9 % | 0% | 0% | 1% | 8% | |
nedeľa 31.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 3.7 m/s13 km/h západný |
1019 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 91% | 0% | 98% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 15 °C 15 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h západný |
1018 hPa | 93 % | 14 °C | 100 % | 0% | 89% | 25% | 100% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 18 °C 18 °C |
0,1 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1018 hPa | 69 % | 12 °C | 50 % | 0% | 39% | 12% | 7% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,2 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1017 hPa | 63 % | 9 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
Cardiff university Queens Buildings, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,4837; -3,1694
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cardiff university Queens Buildings, Veľká Británia. Predpoveď počasia Cardiff university Queens Buildings.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cardiff university Queens Buildings dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cardiff university Queens Buildings
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
30. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:02 | 21:18 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 16:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:16 | 22:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:12 | 23:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 29.05.2026 20:00 | 30.05.2026 03:52 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |