Počasie Cardiff university Queens Buildings dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cardiff university Queens Buildings na 10 dní.
Pondelok 1. jún
20 / 13°C
| 5.7 mm | 17 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 19:00 |
východ slnka 05:00
západ slnka 21:20
PO HODINÁCH
západ slnka 21:20
|
|
Predpoveď počasia Cardiff university Queens Buildings, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 01.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 4.2 m/s15 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 91 % | 14 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 96% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
2,4 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 87 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 9% | 95% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 19 °C 20 °C |
1,7 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 82 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 82% | 94% | |
| 19:00
20:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
1,4 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 86 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 95% | 0% | |
utorok 02.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1010 hPa | 97 % | 13 °C | 96 % | 0% | 82% | 0% | 84% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1007 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 22% | 85% | 99% | |
| 13:00
14:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
1,4 mm | 4.5 m/s16 km/h západný |
1006 hPa | 71 % | 12 °C | 96 % | 0% | 4% | 18% | 96% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,3 mm | 6.1 m/s22 km/h západný |
1007 hPa | 80 % | 12 °C | 60 % | 0% | 9% | 34% | 37% | |
Cardiff university Queens Buildings, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,4837; -3,1694
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cardiff university Queens Buildings, Veľká Británia. Predpoveď počasia Cardiff university Queens Buildings.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cardiff university Queens Buildings dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cardiff university Queens Buildings
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:00 | 21:20 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:10 | 16:19 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:14 | 22:07 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:09 | 23:13 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 31.05.2026 22:16 | 01.06.2026 05:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |