Počasie Cardiff university Queens Buildings dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Cardiff university Queens Buildings na 10 dní.
Piatok 5. jún
15 / 11°C
| 8.6 mm | 31 km/h |
| 12 °C | 10 °C | 01:00 | |
| 12 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 15 °C | 13 °C | 13:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 19:00 |
východ slnka 04:58
západ slnka 21:24
PO HODINÁCH
západ slnka 21:24
|
|
Predpoveď počasia Cardiff university Queens Buildings, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 05.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| dažďové prehánky | 12 °C 11 °C |
3,2 mm | 6.4 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1001 hPa | 92 % | 10 °C | 77 % | 0% | 65% | 39% | 0% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 12 °C 11 °C |
3,1 mm | 5.9 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 94 % | 10 °C | 96 % | 0% | 96% | 32% | 0% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 15 °C 13 °C |
0,4 mm | 8.5 m/s31 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 73 % | 10 °C | 25 % | 0% | 16% | 14% | 0% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 14 °C 12 °C |
1,9 mm | 6.7 m/s24 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 65 % | 7 °C | 60 % | 0% | 40% | 46% | 0% | |
Cardiff university Queens Buildings, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 51,4837; -3,1694
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cardiff university Queens Buildings, Veľká Británia. Predpoveď počasia Cardiff university Queens Buildings.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cardiff university Queens Buildings dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cardiff university Queens Buildings
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
5. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:58 | 21:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:11 | 16:26 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:10 | 22:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:03 | 23:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 05.06.2026 00:48 | 05.06.2026 09:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |