Počasie Carlton le Moorland dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Carlton le Moorland na 10 dní.
Štvrtok 28. máj
29 / 12°C
| 0.1 mm | 20 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 21:00 |
východ slnka 04:46
západ slnka 21:14
PO HODINÁCH
západ slnka 21:14
|
|
Predpoveď počasia Carlton le Moorland, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 28.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| jasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1025 hPa | 66 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| jasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h východný |
1025 hPa | 63 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h východný |
1024 hPa | 63 % | 6 °C | 23 % | 0% | 0% | 23% | 0% | |
| 03:00
04:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h východný |
1024 hPa | 65 % | 6 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 04:00
05:00
| jasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1024 hPa | 67 % | 6 °C | 4 % | 0% | 0% | 3% | 1% | |
| 05:00
06:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1023 hPa | 68 % | 6 °C | 19 % | 0% | 0% | 6% | 16% | |
| 06:00
07:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1023 hPa | 69 % | 7 °C | 31 % | 0% | 0% | 1% | 29% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h východný |
1023 hPa | 70 % | 8 °C | 21 % | 0% | 0% | 18% | 3% | |
| 08:00
09:00
| polojasno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h východný |
1023 hPa | 68 % | 9 °C | 16 % | 0% | 0% | 13% | 3% | |
| 09:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 16 °C |
0,1 mm | 4.5 m/s16 km/h východojuhovýchodný |
1023 hPa | 66 % | 11 °C | 77 % | 0% | 0% | 18% | 72% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 65 % | 12 °C | 35 % | 0% | 0% | 13% | 25% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 59 % | 13 °C | 50 % | 0% | 0% | 23% | 36% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 55 % | 14 °C | 23 % | 0% | 0% | 2% | 21% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1020 hPa | 52 % | 15 °C | 19 % | 0% | 3% | 0% | 17% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 27 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 50 % | 15 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 86% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 28 °C 29 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h južný |
1018 hPa | 46 % | 15 °C | 99 % | 0% | 4% | 0% | 99% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 29 °C 30 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 43 % | 14 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 17:00
18:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 43 % | 14 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 18:00
19:00
| oblačno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 44 % | 14 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 44 % | 14 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 49 % | 13 °C | 69 % | 0% | 0% | 11% | 65% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 52 % | 14 °C | 13 % | 0% | 0% | 11% | 0% | |
| 22:00
23:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 54 % | 13 °C | 6 % | 0% | 0% | 2% | 4% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 55 % | 13 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
piatok 29.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 62 % | 14 °C | 55 % | 0% | 0% | 0% | 55% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 65 % | 13 °C | 71 % | 0% | 0% | 0% | 70% | |
| 02:00
03:00
| oblačno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 64 % | 11 °C | 89 % | 0% | 0% | 0% | 89% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 71 % | 11 °C | 90 % | 0% | 0% | 0% | 90% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 74 % | 11 °C | 95 % | 0% | 0% | 0% | 95% | |
| 05:00
06:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 77 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 78 % | 11 °C | 96 % | 0% | 0% | 0% | 96% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 77 % | 11 °C | 97 % | 0% | 2% | 0% | 96% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 74 % | 11 °C | 93 % | 0% | 1% | 2% | 93% | |
| 09:00
10:00
| zamračené | 17 °C 17 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 69 % | 11 °C | 93 % | 0% | 0% | 18% | 93% | |
| 10:00
11:00
| zamračené | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1021 hPa | 63 % | 11 °C | 95 % | 0% | 0% | 36% | 93% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 20 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 56 % | 10 °C | 79 % | 0% | 0% | 30% | 75% | |
| 12:00
13:00
| polojasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 48 % | 9 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1022 hPa | 42 % | 8 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1021 hPa | 49 % | 10 °C | 82 % | 0% | 0% | 82% | 0% | |
Carlton le Moorland, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,1116; -0,6447
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 565
Nadmorská výška: 18 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- County of Lincolnshire, Lincoln
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Carlton le Moorland, Veľká Británia. Predpoveď počasia Carlton le Moorland.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Carlton le Moorland dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Carlton le Moorland
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:46 | 21:14 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:59 | 16:28 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:57 | 22:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:45 | 23:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.05.2026 17:26 | 28.05.2026 03:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |