Počasie Carlton le Moorland dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Carlton le Moorland na 10 dní.
Štvrtok 4. jún
19 / 13°C
| 3.9 mm | 26 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 11 °C | 07:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 13:00 | |
| 18 °C | 17 °C | 19:00 |
východ slnka 04:39
západ slnka 21:22
PO HODINÁCH
západ slnka 21:22
|
|
Predpoveď počasia Carlton le Moorland, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 04.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,7 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhozápadný |
1007 hPa | 78 % | 9 °C | 99 % | 0% | 5% | 3% | 99% | |
| 07:00
08:00
| dážď | 13 °C 12 °C |
1,7 mm | 6.2 m/s22 km/h južný |
1002 hPa | 81 % | 9 °C | 100 % | 0% | 58% | 100% | 98% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
1,4 mm | 7.3 m/s26 km/h juhojuhozápadný |
997 hPa | 70 % | 13 °C | 60 % | 0% | 7% | 10% | 50% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 17 °C |
0,1 mm | 4.9 m/s18 km/h juhozápadný |
996 hPa | 63 % | 10 °C | 98 % | 0% | 17% | 34% | 96% | |
piatok 05.06.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h juhojuhozápadný |
998 hPa | 80 % | 9 °C | 2 % | 0% | 1% | 1% | 0% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 13 °C 12 °C |
0,3 mm | 4.8 m/s17 km/h juhozápadný |
1000 hPa | 80 % | 9 °C | 9 % | 0% | 3% | 7% | 0% | |
| 13:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 17 °C |
2,5 mm | 6.5 m/s23 km/h juhozápadný |
1001 hPa | 57 % | 9 °C | 67 % | 0% | 9% | 64% | 0% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 16 °C 14 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h západojuhozápadný |
1003 hPa | 57 % | 8 °C | 56 % | 0% | 9% | 51% | 16% | |
Carlton le Moorland, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,1116; -0,6447
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 565
Nadmorská výška: 18 m
Administratívna časť:
- Anglicko, West Ilsley
- County of Lincolnshire, Lincoln
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Carlton le Moorland, Veľká Británia. Predpoveď počasia Carlton le Moorland.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Carlton le Moorland dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Carlton le Moorland
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
4. jún 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 04:39 | 21:22 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:00 | 16:42 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 03:49 | 22:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 02:30 | 23:33 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 04.06.2026 00:25 | 04.06.2026 07:43 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 30.06.2026 |