Počasie Idridgehay zajtra
| 10 °C | 8 °C | 09:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 12:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 15:00 | |
| 9 °C | 7 °C | 21:00 |
východ slnka 05:04
západ slnka 21:01
PO HODINÁCH
západ slnka 21:01
Predpoveď počasia Idridgehay 17. máj 2026
Cez deň oblačno, poludnie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 3,9 mm. V noci slabé dažďové prehánky. Najnižšia teplota 6 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Idridgehay, Veľká Británia rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhozápadný |
1005 hPa | 95 % | 8 °C | 59 % | 0% | 21% | 19% | 41% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1005 hPa | 96 % | 7 °C | 39 % | 0% | 12% | 12% | 21% | |
| 02:00
03:00
| polojasno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1005 hPa | 96 % | 7 °C | 30 % | 0% | 5% | 6% | 21% | |
| 03:00
04:00
| oblačno | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 97 % | 6 °C | 40 % | 0% | 1% | 2% | 38% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 96 % | 6 °C | 47 % | 0% | 0% | 5% | 44% | |
| 05:00
06:00
| polojasno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1006 hPa | 95 % | 5 °C | 29 % | 0% | 0% | 5% | 26% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 95 % | 5 °C | 78 % | 0% | 0% | 3% | 77% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h západojuhozápadný |
1007 hPa | 91 % | 5 °C | 78 % | 0% | 0% | 0% | 78% | |
| 08:00
09:00
| oblačno | 9 °C 7 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1007 hPa | 84 % | 6 °C | 78 % | 0% | 14% | 29% | 72% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h západný |
1008 hPa | 75 % | 5 °C | 65 % | 0% | 26% | 30% | 35% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h západný |
1008 hPa | 64 % | 4 °C | 70 % | 0% | 11% | 36% | 50% | |
| 11:00
12:00
| dažďové prehánky | 12 °C 10 °C |
0,3 mm | 5.4 m/s19 km/h západný |
1008 hPa | 56 % | 3 °C | 57 % | 0% | 18% | 46% | 16% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 57 % | 4 °C | 49 % | 0% | 3% | 48% | 3% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h západojuhozápadný |
1009 hPa | 55 % | 4 °C | 20 % | 0% | 7% | 14% | 0% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 51 % | 4 °C | 47 % | 0% | 1% | 21% | 32% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 14 °C 11 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 46 % | 2 °C | 80 % | 0% | 8% | 9% | 77% | |
| 16:00
17:00
| dažďové prehánky | 14 °C 11 °C |
0,4 mm | 5.0 m/s18 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 43 % | 2 °C | 80 % | 0% | 21% | 45% | 60% | |
| 17:00
18:00
| silné dažďové prehánky |
13 °C 11 °C |
1,0 mm | 5.3 m/s19 km/h západný |
1008 hPa | 53 % | 3 °C | 42 % | 0% | 16% | 28% | 17% | |
| 18:00
19:00
| dažďové prehánky | 11 °C 9 °C |
0,9 mm | 6.5 m/s23 km/h západojuhozápadný |
1008 hPa | 71 % | 5 °C | 74 % | 0% | 15% | 65% | 48% | |
| 19:00
20:00
| dažďové prehánky | 10 °C 8 °C |
0,8 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 77 % | 6 °C | 68 % | 0% | 35% | 21% | 43% | |
| 20:00
21:00
| dážď | 9 °C 8 °C |
0,3 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 89 % | 7 °C | 88 % | 0% | 30% | 81% | 36% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1008 hPa | 92 % | 7 °C | 85 % | 0% | 17% | 10% | 80% | |
| 22:00
23:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1009 hPa | 94 % | 7 °C | 85 % | 0% | 27% | 17% | 78% | |
| 23:00
00:00
| oblačno | 8 °C 7 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 92 % | 6 °C | 60 % | 0% | 23% | 9% | 44% | |
pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 92 % | 6 °C | 66 % | 0% | 8% | 28% | 53% | |
| 01:00
02:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 93 % | 5 °C | 90 % | 0% | 11% | 21% | 85% | |
| 02:00
03:00
| zamračené | 7 °C 5 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 94 % | 5 °C | 95 % | 0% | 13% | 32% | 92% | |
| 03:00
04:00
| dážď | 7 °C 6 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 95 % | 5 °C | 96 % | 0% | 4% | 46% | 94% | |
| 04:00
05:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 96 % | 5 °C | 69 % | 0% | 11% | 13% | 60% | |
| 05:00
06:00
| slabý dážď | 6 °C 4 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 97 % | 5 °C | 100 % | 0% | 95% | 41% | 96% | |
| 06:00
07:00
| oblačno | 6 °C 4 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 96 % | 6 °C | 42 % | 0% | 8% | 5% | 35% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 7 °C 6 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 94 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 61% | 75% | |
| 08:00
09:00
| slabý dážď | 8 °C 6 °C |
0,1 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 90 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 92% | 91% | |
| 09:00
10:00
| slabý dážď | 9 °C 8 °C |
0,2 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 87 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 92% | 3% | |
| 10:00
11:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,2 mm | 3.6 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 83 % | 6 °C | 98 % | 0% | 93% | 81% | 0% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 73 % | 5 °C | 64 % | 0% | 60% | 14% | 0% | |
| 12:00
13:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,2 mm | 2.7 m/s10 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 67 % | 6 °C | 100 % | 0% | 99% | 33% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 12 °C 11 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 68 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 19% | 5% | |
| 14:00
15:00
| zamračené | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 64 % | 6 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 14% | |
| 15:00
16:00
| slabý dážď | 13 °C 12 °C |
0,2 mm | 2.5 m/s9 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 61 % | 6 °C | 93 % | 0% | 90% | 15% | 8% | |
| 16:00
17:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1009 hPa | 61 % | 6 °C | 35 % | 0% | 13% | 18% | 12% | |
| 17:00
18:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1009 hPa | 55 % | 5 °C | 25 % | 0% | 12% | 5% | 12% | |
| 18:00
19:00
| polojasno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 54 % | 4 °C | 28 % | 0% | 4% | 20% | 11% | |
| 19:00
20:00
| oblačno | 14 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1008 hPa | 54 % | 4 °C | 69 % | 0% | 40% | 10% | 47% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1008 hPa | 63 % | 6 °C | 74 % | 0% | 10% | 25% | 64% | |
| 21:00
22:00
| oblačno | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1009 hPa | 72 % | 6 °C | 75 % | 0% | 11% | 42% | 53% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h južný |
1009 hPa | 80 % | 7 °C | 99 % | 0% | 7% | 94% | 92% | |
| 23:00
00:00
| zamračené | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1009 hPa | 83 % | 7 °C | 100 % | 0% | 20% | 100% | 100% | |
Idridgehay, Veľká Británia - informácie
Štát: Veľká BritániaGPS súradnice: 53,0344; -1,5709
Časová zóna: Europe / London
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Idridgehay, Veľká Británia. Predpoveď počasia Idridgehay.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Idridgehay dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Idridgehay
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 05:04 | 21:01 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:02 | 15:57 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 04:19 | 21:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 03:17 | 22:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| nenastáva | nenastáva |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 04:43 | 17.05.2026 22:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |